LEGO TECHNIC LOT 50 X AXE BUSH 1/2 YELLOW REF 32123 42136 *NEUF*

LEGO TECHNIC LOT 50 X AXE BUSH 1/2 YELLOW REF 32123 / 42136 *NEUF*Jouets et jeux, Jeux de construction, Pièces, accessoires !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Thème: : Technic , Marque: : LEGO: EAN: : Non applicable ,

LEGO TECHNIC LOT 50 X AXE BUSH 1//2 YELLOW REF  32123 42136  *NEUF*